• 2019-12-13 00:00
  • Johnny Lüppert

Kontakta våra medarbetare

Bild på Stefan Palmier

Stefan Palmier

VD
stefan.palmier@traincompetencegroup.se
+46(0)10-682 32 00
Bild på Martin Axelsson

Martin Axelsson

Operativ chef
martin.axelsson@tcc.se
+46(0)10-682 32 19
Bild på Anders Wall

Anders Wall

Styrelsens ordförande och Lärare
anders@tcc.se
+46(0)70-4167049
Bild på Erika Svanberg

Erika Svanberg

Koordinator
erika.svanberg@tcc.se
+46 (0)10-682 32 02
Bild på Christina Fernerud Björklund

Christina Fernerud Björklund

Koordinator
christina@tcc.se
+46(0)70-615 53 44
Bild på Jenny Svanberg

Jenny Svanberg

Utbildningsledare Lok YH
jenny.svanberg@tcc.se
0725002756
Bild på Susanna Arvlin

Susanna Arvlin

Verksamhetsutvecklare/Utbildningsledare
susanna.arvlin@tcc.se
+46(0)10-682 32 23
Bild på Malin Karlsson

Malin Karlsson

Utbildningsledare
malin.karlsson@tcc.se
0722009740
Bild på Victoria Malm

Victoria Malm

Utbildningsledare
victoria@tcc.se
0730245704
Bild på Henrik Lindberg

Henrik Lindberg

Utbildningsledare
henrik.lindberg@tcc.se
073-0925983
Bild på Hans  Kumlin

Hans Kumlin

Lärare och instruktionsförare (konsult)
kumlin@tcc.se
+46(0)70-266 37 66
Bild på Santtu Sjöberg

Santtu Sjöberg

Lärare
santtu@tcc.se
+46(0)70-210 01 82
Bild på Niklas  Olsson

Niklas Olsson

Lärare och instruktionsförare (konsult)
niklas@tcc.se
+46(0)70-638 20 24
Bild på Joar Skorpen

Joar Skorpen

Lärare och instruktionsförare
joar@tcc.se
+46(0)76-8406040
Bild på Carl-Michael Arnér

Carl-Michael Arnér

Lärare och instruktionsförare
carl-michael@tcc.se
+46(0)70-5117949
Bild på Stanley Öberg

Stanley Öberg

Lärare
stanley@tcc.se
+46(0)705473942
Bild på Agne Larsson

Agne Larsson

Säkerhetsansvarig och lärare
agne@tcc.se
+46(0)70-3401019
Bild på Hans Alexandersson

Hans Alexandersson

Lärare
alex@tcc.se
+46(0)725844244
Bild på Håkan Johansson

Håkan Johansson

Lärare och instruktionsförare
hakan@tcc.se
073-0456390
Bild på Daniel Mehler

Daniel Mehler

Ansvarig lärare Vistelse i spår
daniel@tcc.se
076-102 14 02
Bild på Andreas  Nilson

Andreas Nilson

Lärare och instruktionsförare
andreas.nilsson@tcc.se
0725002301
Bild på Björn Erlandsson

Björn Erlandsson

Lärare och instruktionsförare
bjorn.erlandsson@tcc.se
0762713422
Bild på Johan Strende

Johan Strende

Lärare och instruktionsförare
johan.strende@tcc.se
072-5002715
Bild på Aleksander Petrovski

Aleksander Petrovski

Lärare och instruktionsförare
aleksander.petrovski@tcc.se
+46(0)10-682 32 13